Ukr Rus Eng
Розділи сайту
Партнери
Рекомендовані матеріали
Рекомендована продукція

Спеціальні пропозиції

Знижки для держструктур і правоохоронців

Багаторічні цінові переговори між компанією АРГО-А й американською компанією Lafayette Instrument Company увінчалися успіхом. Новим підписаним міжнародним договором зможуть скористатися державні структури й правоохоронні органи України та інших держав, де ми представляємо компанію Lafayette Instrument Company – світового лідера виробництва й продажу поліграфів (детекторів брехні). Ця угода щодо надання снижок гарантує дуже привабливі, конкурентні ціни для державних структур і правоохоронних органів навіть після того, як поліграфологічна апаратура Lafayette Instrument Company, що імпортується, пройде повну легалізацію й митне очищення. Ми раді надати таку можливість нашим державним і правоохоронним організаціям з метою поліпшення криміногенної обстановки в Україні й інших країнах.
 

Зустрічний продаж

Зустрічний продаж (англ. trade-in) - це варіант купівлі НОВОГО поліграфа виробництва Lafayette Instrument Company, за якого покупець, у рахунок оплати за новий поліграф, передає компанії АРГО-А свій б/в детектор брехні виробництва будь-якого іншого виробника у світі, і доплачує різницю у вартості. При цьому покупець отримує знижку в розмірі 1500 $ від звичайної ціни нового поліграфа. Поміж переваг зустрічного продажу зручність, можливість придбання найсучаснішого у світі детектора брехні за доступною ціною, відсутність грошових витрат, пов’язаних із продажем потриманого й застарілого поліграфа, економія часу та безпека.
 

Освітня знижка

Чиказький поліграфологічний інститут пропонує студентам найкращі у світі поліграфи виробництва Lafayette Instrument Company, затверджені Міжнародною лігою поліграфологів і Американською асоціацією поліграфологів. Студенти Чиказького поліграфологічного інституту в Європі (Київ, Україна), отримують право на спеціальну освітню знижку в розмірі 500 дол. США при придбанні поліграфів виробництва Lafayette Instrument Company. Ця програма знижки поширюється на комп'ютерний поліграф LX4000-SW і комп'ютерний поліграф LX5000-SW.