Ukr Rus Eng
Розділи сайту
Партнери
Рекомендовані матеріали
Рекомендована продукція

Детектор брехні, поліграф

Ласкаво просимо на офіційний вебсайт компанії АРГО-А – визнаного лідера психофізіологічної детекції брехні в Європі.
Наші провідні фахівці детектора брехні працюють у цій галузі з 1997 року і є першими в історії України приватними представниками поліграфології. Арго-А володіє найчисельнішими у світі колекціями детекторів брехні й поліграфів, поліграфологічною фотогалереєю, та найбільшою в Європі поліграфологічною бібліотекою. АРГО-А – елітне вузькоспеціалізоване підприємство з детекції брехні, що працює за трьома основними напрямами, пов'язаними з психофізіологічним виявленням брехні:
Директором і обличчям АРГО-А є доктор Андрій Миколайович Волик – один із найдосвідченіших і найвідоміших поліграфологів Європи й найчастіше цитований та згадуваний у ЗМІ поліграфолог у світі.

Доктор Андрій Волик провів тисячі перевірок на поліграфі, більш відомому, як детектор брехні, для правоохоронних органів, приватних компаній і фізичних осіб із різних країн світу. Перелік протестованих ним приватних клієнтів включає громадян України, Росії, Білорусі, Молдови, Румунії, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Чехії, Киргизстану, Туркменистану, Узбекистану, Казахстану, Таджикистану, Кіпру, Монако, Туреччини, Латвії, Литви, Естонії, Фінляндії, Швеції, Норвегії, Лівану, Сірії, Німеччини, Польщі, Болгарії, Італії, Португалії, Греції, Китаю, Кореї, Єгипту, ПАР, Франції, Австрії, Швейцарії, Австралії, Мексики, Ізраїлю, США, Іспанії, Палестини, Гани, Алжиру, Нігерії, Словаччини, Бельгії, Нідерландів, Зімбабве, Малайзії, Філіппін, Тунісу, Лівії, Саудівської Аравії, ОАЕ, Пакистану, Конго (ДРК), Еквадору, Північної Македонії, Індії, Великобританії, Канади та ін.

Доктор Андрій Волик, герой книг і поліграфолог-улюбленець медіа протягом багатьох років, набув статусу українського «селебріті», перевіряючи правдивість відповідей знаменитостей та політиків у популярних телепрограмах як «Тільки правда?» і «Кохання на виживання» на «Новому каналі», «Детектор брехні», «Кохана, ми вбиваємо дітей», «Врятуйте нашу сім'ю», «Битва екстрасенсів» і «Зважені та щасливі» на «СТБ», «Чорним по білому» на «1+1», «Факти тижня» і «Галілео» на «ICTV», а також беручи участь в інших програмах на відомих українських і зарубіжних телеканалах, включаючи «СТБ», «ICTV», «Тоніс», «Перший Національний/УТ-1», «К1», «МАКСІ ТВ», «НТН», «UBR», «24», «Перший діловий», «Право ТВ», «Прямий», «UBC», «Сіті», «М1», «TVI/ТBI», «4 канал», «5 канал», ТРК «Київ», ТРК «Україна», «Общенациональное телевидение Беларуси», «Первый национальный канал, Білорусь», «Imedi TV, Грузія», «Region TV, Грузія», «WLFI-TV 18, США», «Nova Television, Болгарія», «ATV, Росія», «О2ТВ, Росія», «РТР/Россія», «ОРТ, Росія», «1+1», «Інтер», «MTV», «VICE TV, США», «HBO, США» та ін.

Голос поліграфолога Андрія Волика чули мільйони слухачів програм на радіо «Голос Америки», «Радіо Свобода», «Радіо-Ера», «Просто радіо», «Голос Києва», «Русское Радио», «Бі-Бі-Сі» і ін., а його проникливі коментарі про поліграфологію читали десятки мільйонів читачів на сторінках численних журналів, газет, Інтернет-видань, серед яких слід згадати «Дзеркало тижня», «Фокус», «Контракти», «Marketing Mix», «Бизнес и безопасность», «Газета по-киевски», «Власть денег», «Истории успешных компаний и людей», «Правда», «Статус», «Факты», «Новая», «Українська правда», «Молодь України», «Journal and Courier, США», «Kyiv Post», «PCWEEK Ukrainian Edition», «Генеральный директор», «Хрещатик», «Экономические известия», «ІнвестГазета», «Голос України», «Кореспондент», «Коммерсантъ», «Сегодня» та ін. Крім того, ім'я поліграфолога Андрія Волика часто зустрічається в повідомленнях провідних інформаційних агенцій, зокрема «УНІАН», «ИТАР-ТАСС» і ін. Завдячуючи докторові Андрію Волику, в українському суспільстві стали звичними і повсякденними слова та словосполучення як детектор брехні, поліграф, поліграфолог, детекція брехні, перевірка на поліграфі й ін.

Доктор Андрій Волик також протестував на поліграфі для телевізійних шоу, програм і фільмів багатьох політиків, зірок і відомих людей, серед яких: Лайма Вайкуле, Сергій Звєрєв, Дмитро Гордон, Єгор Бенкендорф, Світлана Лобода, репер Серьога, Михайло Бродський, Костянтин Стогній, Віктор Павлік, Петя Лістерман, Валерій Харчишин (гурт «Друга Ріка»), Дмитро Шепелєв, Аріна Домскі, Джанго, Юрій Фальоса, Маргарита Січкар, Євгеній Захаров, Монро, дует «Алібі», Олексій Залевський, адвокат Олексій Резніков, Василіса Фролова, Світлана Вольнова, Олена Шоптенко, Майя Мігаль, Ганна Філімонова, Геннадій Вітер, співачка Елізабет, Кароліна Ашіон, Ольга Цибульська, Олександр Педан, Дядя Жора, Андрій Доманський, Віталій Галай, Ігор Пелих, Анатолій Борсюк, співачка Лама, радіоведучий Микола Матросов, телеведучий Руслан Сенічкін, телеведуча Оксана Гутцайт, Олександр Філатович, Олексій Вертинський, Ольга Полякова, Борис Апрєль, Іван Дорн, Антон Фріндлянд, Ірена Карпа, Наталія Карпа, Катерина Нестеренко, Євгеній Казанцев, Сергій Озерянський, Юлія Айсіна, Аліса Тарабарова, Марк Савін, Володимир Дантес, співачка DIAR, Олександр Останін, Маріам Туркменбаєва, Лариса Шаляпіна (Копенкіна), гурт «Quest Pistols», Ларсон, Євгенія Власова, Влада Литовченко, Валід Арфуш, Руслана Писанка, Владислав Яма, Микола Томенко, Ольга Сумська та ін.

Невипадково доктора Андрія Миколайовича Волика в народі називають не інакше, як «Людина – детектор брехні», а в професійному середовищі – «Батько української поліграфології».

AРГО-А надає професійні послуги з детекції брехні (поліграфологічні перевірки) для комерційних підприємств, приватних осіб, державних організацій і структур. Послуги AРГО-А з детекції брехні спрямовані на підвищення рівня безпеки наших клієнтів, поліпшення якості їх особистого життя, а також зниження ризиків ведення бізнесу та зростання прибутковості підприємств. Ми досягаємо цього за допомогою перевірок на поліграфі, більш відомого як детектор брехні, при відборі кандидатів на роботу, періодичних і вибіркових перевірок працюючого персоналу, перевірок персоналу в ході службових розслідувань та розглядів, а також за допомогою перевірок на детекторі брехні приватних осіб в ході розслідувань і розглядів, що найчастіше стосуються сімейних та інтимних питань, таких як невірність, ревнощі, крадіжки тощо.

AРГО-А є авторизованим і/або ексклюзивним дистриб'ютором поліграфів американської компанії Lafayette Instrument Company, Inc. в наступних країнах: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Естонія, Казахстан, Киргизстан, Латвія, Литва, Молдова, Росія, Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан, Україна й низці країн Європи, Азії та Африки. Lafayette Instrument Company, що розташована в місті Лафаєт (штат Індіана), і яка випустила свій перший поліграф (детектор брехні) на початку 1950-х років – світовий лідер в області виробництва та продажу поліграфів.

У 1973 році Lafayette Instrument Company революціонізувала ринок поліграфів, випустивши перший в історії детектор брехні (PGS), який утілив у життя побажання всіх поліграфологов. У 2007 році Lafayette Instrument Company створила перший у світі безпровідний комп'ютерний поліграф (LX5KM-SW) і в 2008 році – надсучасний портативний детектор брехні (PCASS) для Пентагону. Новітній комп'ютерний поліграф LX4000-SW виробництва Lafayette Instrument Company – найнадійніший, найрозповсюджений та найпопулярніший у світі детектор брехні. LX4000-SW – це поліграф легенда, який можна зрівняти з автоматом Калашникова, що є еталоном якості, надійності й простоти використання. Наприкінці 2010 року Lafayette Instrument Company успішно презентувала нову модель комп'ютерного поліграфа (LX5000-SW). На думку експертів, цей дев'ятиканальний, надсучасний суперполіграф приречений стати новим автоматом Калашникова детекції брехні.

Комп'ютерні поліграфи LX4000-SW і LX5000-SW працюють із програмним забезпеченням для поліграфів серії LX, модель LXSoftware. На думку провідних світових поліграфологів, нещодавно презентована в США нова версія LXSoftware – найдосконаліше й найпередовіше програмне забезпечення на сучасному світовому поліграфологічному ринку. Завдяки LXSoftware, по гнучкості, точності, надійності, зручності й простоті використання комп'ютерні поліграфи виробництва Lafayette Instrument Company не мають собі рівних. Крім того, під керівництвом досвідченого вченого-поліграфолога, названого експертами «майбутнє поліграфології», Lafayette Instrument Company очолює створення прогресивних, валідних алгоритмів обрахунку поліграм.

Поліграфологічна апаратура Lafayette Instrument Company затверджена провідними міжнародними асоціаціями поліграфологов, і їй віддають перевагу поліграфологи близько 90 країн, де застосовується поліграф. Частка світового ринку поліграфів Lafayette Instrument Company сягає понад 90 відсотків. АРГО-А – дилер номер один детекторів брехні Lafayette Instrument Company у Європі й дилер номер три у світі.

АРГО-А також є ексклюзивним дистриб'ютором (Україна і СНД) наукової й медичної апаратури виробництва Lafayette Instrument Company, Inc. та компаній Acumar, Campden Instruments Ltd., MindWare Technologies Ltd., власником яких є Lafayette Instrument Company. Починаючи з 1947 року, Lafayette Instrument Company, Inc. виробляє продукцію, що є фундаментом сучасної наукової літератури в наступних галузях: фізіологія (вегетативна нервова система/центральна нервова система), біологічний зворотній зв'язок, психомоторика, моторна поведінка, поведінка, що вимагає контролю часу, оцінка на основі знань, загальна психологія, поведінкова наука, нейронаука тощо. Lafayette Instrument Company, Inc. пишається статусом піонера в розвитку цих дисциплін.

AРГО-А готує висококваліфікованих, методично грамотних поліграфологів в Україні (м. Київ), інших країнах Європи, Африки та Азії, ексклюзивно представляючи в цих регіонах світу Чиказький поліграфологічний інститут (англ. Chicago Polygraph Institute) із міста Чикаго, США. Чиказький поліграфологічний інститут – акредитована установа, що займається комплексним тренінгом фахівців детектора брехні для приватного, державного, правоохоронного секторів різних держав.

AРГО-А є ексклюзивним представником компанії Argo-A Security LLC (США) в Європі – міжнародної компанії (член Асоціації офіцерів спецназу штату Індіана), яка пропонує широкий спектр надсучасної й ефективної продукції та послуг забезпечення безпеки для державних установ, правоохоронних органів, комерційних підприємств та високопосадових осіб. АРГО-А, Чиказький поліграфологічний інститут і Argo-A Security LLC пропонують своїм клієнтам комплексні рішення питань безпеки.

AРГО-А – це компанія з висококваліфікованим персоналом. Засновником і директором AРГО-А є доктор Андрій Миколайович Волик – поліграфолог міжнародного рівня, навчений та акредитований у США. Доктор Андрій Волик успішно закінчив Арізонську школу поліграфологічних наук (АШПН) у місті Фенікс і отримав дипломи поліграфолога. Ця славетна школа, є однією з двадцяти вісьми поліграфологічних шкіл світу, що акредитовані Американською асоціацією поліграфологів (ААП). Доктор Андрій Волик став першим українським випускником АШПН. Крім того, доктор Андрій Волик – перший в історії України випускник Індіанського поліграфологічного інституту та Чиказького поліграфологічного інституту (м. Чикаго, США). Доктор Андрій Волик має вчений ступінь кандидата економічних наук (м. Київ, Україна), і близько року навчався в престижному американському університеті Пурдю (Purdue University).

Доктор Андрій Волик є першим українським постійно діючим членом Американської асоціації поліграфологів (ААП) – найавторитетнішої міжнародної асоціації фахівців детектора брехні. ААП, заснована в 1966 році, є найстарішою й найбільшою у світі професійною поліграфологічною асоціацією, налічуючи понад 2600 членів у 32 країнах.

Крім того, доктор Андрій Миколайович Волик є Президентом Міжнародної ліги поліграфологів (МЛП) – міжнародного професійного об'єднання фахівців поліграфа, які представляють приватний, правоохоронний і державний сектори різних країн світу, де застосовується детектор брехні.

Поліграфолог АРГО-А Олександр Миколайович Волик (M.S., МВА) – перший в історії України випускник всесвітньовідомого Мерілендського інституту карного правосуддя (МІКП), розташованого поблизу столиці США – Вашингтону. Цей інститут, заснований у 1971 році, впродовж понад 20 років акредитований Американською асоціацією поліграфологів. Поліграфолог Олександр Волик навчався під керівництвом пана Білла Томсона – засновника та директора Мерілендського інституту карного правосуддя, видатного поліграфолога з майже 60-річним досвідом роботи з детектором брехні.

Поліграфолог Олександр Волик працює в галузі детекції брехні з 1997 року і є членом МЛП й ААП. Пан Волик здобув блискучу освіту в університеті Пурдю: ступінь магістра економіки й магістра бізнес адміністрування (МБА) елітної Креннертської школи менеджменту.

Після завершення навчання в поліграфолігічних школах США, пани Андрій Волик і Олександр Волик пройшли курс технічного навчання на детекторах брехні в Lafayette Instrument Company. Вони володіють вагомим досвідом, набутим у відомих міжнародних та вітчизняних компаніях, і володіють українською, англійською, іспанською, французькою й російською мовами. Пани Андрій Волик і Олександр Волик є почесними громадянами двох американських міст – Лафаєт і Вест Лафаєт.

Фахівці AРГО-А – приватні поліграфологи, які не є працівниками будь-якої державної чи силової структури, тому забезпечення таємності приватним особам, підприємствам і установам не компрометується. Наші поліграфологи проводять перевірки на детекторі брехні, дотримуючись цілковитої конфіденційності всіх сторін-учасників угоди, у той же час залишаючись незалежними, беззастережними та об'єктивними. Поліграфологи AРГО-А дотримуються найвищих стандартів моральної й етичної професійної поведінки, керуючись Кодексом етики Міжнародної ліги поліграфологів (МЛП), Американської асоціації поліграфологів (ААП) і Стандартами практики МЛП, ААП.

Компанія АРГО-А володіє найбільшою бібліотекою з детекції брехні в Європі. Бібліотека компанії АРГО-А, заснована в 1997 році, має значний фонд матеріалів із питань поліграфології, що налічує близько тисячі (1000) найменувань книг, газет, журналів, брошур, каталогів, періодичних видань, наукових робіт, статистичних даних, Інтернет-публікацій і відеоматеріалів переважно англійською мовою. Це вражаючий показник, враховуючи конфіденційну природу сфери детекції брехні й обмежений вибір поліграфологічної літератури в усьому світі.

Бібліотека АРГО-А містить низку рідкісних книг, серед яких: праця винахідника детектора брехні Джона А. Ларсона "Брехня та її детекція" (1932 р.); "Детекція брехні та карний допит" (1953 р.), авторами якої є Фред Інбау та Джон Рід - видатні американські поліграфологи й слідчі світового рівня. Декілька книг містять автографи авторів, із-поміж яких найціннішими є: "Тест із детекції брехні" (1938 р.), написана ключовою фігурою в розвитку детектора брехні Вільямом Молтоном Марстоном, та "Людина - детектор брехні" (1984 р.), написана Елоіз Кілер, сестрою Ленарда Кілера – "батька" сучасного поліграфа.

АРГО-А володіє найбільшою у світі колекцією чорнильних, термальних і комп'ютерних поліграфів різних поколінь і брендів, серед яких історичні детектори брехні виробництва Lafayette Instrument Company, Stoelting, Associated Research, B&W Associates, Thompson – Metrigraph Instrument Company та ін..

АРГО-А є власником найбільшої у світі поліграфологічної фотогалереї, що включає фото поліграфів, поліграфологів, учених, бізнесменів, правоохоронців, які зробили значний внесок у розвиток інструментальної психофізіологічної детекції брехні, серед яких Джон Ларсон, Вільям Марстон, Аугуст Волмер, Ленард Кілер, Джон Рід, Фред Інбау, Анжело Моссо, Марі Габріель Ромен Вігуру, Іван Тарханов, Олександр Лурія, Борис Сідіс, Чезаре Ломброзо, Вітторіо Бенуссі, Клів Бекстер, Макс Вастл та ін..

У фотогалереї АРГО-А є також постери голлівудських фільмів і оригінали фотографій голлівудських акторів, які «проходять поліграфологічну перевірку» в кінофільмах, де використовувався детектор брехні (поліграф). Крім того, фотогалерея АРГО-А містить оригінали й копії історичних знімків відомих злочинців, політичних діячів, відзнятих фотографами відомих журналів і газет під час резонансних перевірок на детекторі брехні. Бібліотечний фонд, поліграфологічна фотогалерея та колекція поліграфів компанії АРГО-А постійно поповнюються.

АРГО-А прагне втримувати позиції Європейського лідера в області детекції брехні. Для того, щоби добитися успіху в динамічному діловому світі, ми використовуємо аналітичні методи ідентифікації й аналізу нових ринкових тенденцій, і реагуємо на них ефективно й вчасно. Щоб ідентифікувати самі останні розробки у сфері детекції брехні (наприклад, неврологічні технології для детекції брехні, як ФМРТ, спектроскопія в близькій інфрачервоній області, періорбітальна термографія) і включити нові надійні технології в наш асортимент продукції й послуг, ми уклали стратегічне партнерство з американським неврологом, Еліс М. Суоверланд.

Дякуємо Вам за інтерес до послуг і продукції нашої компанії. Ми гарантуємо підвищення рівня Вашої безпеки, поліпшення якості Вашого особистого життя, підвищення прибутковості Вашої компанії, а також зниження ризиків у веденні Вашого бізнесу.

Сподіваємося на продуктивну співпрацю та взаємне досягнення успіху.