Ukr Rus Eng
Розділи сайту
Партнери
Рекомендовані матеріали
Рекомендована продукція

Детектор брехні, поліграф: продукція

Детектор брехні, поліграф Поліграф, відомий також, як детектор брехні – це науковий прилад, здатний одночасно реєструвати зміни декількох фізіологічних параметрів, у той час, як обстежуваній особі ставиться низка запитань, що стосуються специфічного розслідуваного факту. Записи (поліграми), отримані в ході перевірки на детекторі брехні, інтерпретуються поліграфологом.

AРГО-А (Київ, Україна) є авторизованим і/або ексклюзивним дистриб'ютором американської компанії Lafayette Instrument Company в наступних країнах: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Естонія, Казахстан, Киргизстан, Латвія, Литва, Молдова, Росія, Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан, Україна й низці інших країн світу. Компанія Lafayette Instrument Company – світовий лідер виробництва й продажу детекторів брехні із часткою світового ринку поліграфів, що сягає близько 90%.

Lafayette Instrument Company випустила свій перший поліграф (детектор брехні) на початку 1950-х років, і поліграфологічній апаратурі означеного виробника віддають перевагу поліграфологи майже у 90 країнах, де використовується детектор брехні. Україна вже декілька років поспіль займає перше місце в Європі за кількістю закуплених найкращих у світі поліграфів виробництва Lafayette Instrument Company.

Поліграфи, детектори брехні

 • Комп’ютерний поліграф LX5000-SW
  Модель LX5000-S
  Комп’ютерний поліграф LX5000-S - найсучасніший і найдосконаліший у світі детектор брехні, призначений для визначення ймовірності того, говорить обстежуваний правду чи неправду. Комп’ютерний поліграф LX5000-S поєднує в собі переваги аналогової поліграфологічної процедури, останніх комп’ютерних технологій, валідних алгоритмів обробітку даних і найсучаснішого у світі програмного забезпечення для поліграфа.
  More Details
 • Комп’ютерний поліграф LX5000-SW
  Модель LX6-S
  Комп'ютерний поліграф LX6-S є 10-канальною поліграфологічною системою наступного покоління. LX6-S - найсучасніший і найдосконаліший у світі детектор брехні, здатний одночасно реєструвати зміни декількох фізіологічних параметрів, в той час, як обстежуваній особі ставиться низка питань, які стосуються розслідуваного факту. Поліграми, отримані в ході перевірки на детекторі брехні, інтерпретуються поліграфологом.
  More Details

Аксесуари для поліграфа

 • Фотоелектричний плетизмограф
  Модель 76604A-5L
  Фотоелектричний плетизмограф для комп’ютерних поліграфів LX5000-S і LX4000-S (використовується з адаптером 76604ADP) - пальцевий сенсор, що використовується для вимірюваня швидко плинних відносних змін об’єму крові пульса. Цей пристрій використовує фотосенсор, який вимірює світло, що відбивається чи проходить крізь сегмент тканини, на якому розміщений монітор.
  More Details
 • Фотоелектричний плетизмограф
  Модель 76604USA
  Фотоелектричний плетизмограф для поліграфа LX4000-S (із блоком збору даних LX4000B) - пальцевий сенсор, що використовується для вимірюваня швидко плинних відносних змін об’єму крові пульсу. Цей пристрій використовує фоточуттєвий елемент, який вимірює світло, що відбивається чи проходить через сегмент тканини, на якому розміщений монітор.
  More Details
 • Фотоелектричний плетизмограф
  Модель 76604-6
  Фотоелектричний плетизмограф для поліграфа LX6-S - пальцевий сенсор, що використовується для вимірюваня швидко плинних відносних змін об’єму крові пульсу. Цей пристрій використовує фоточуттєвий елемент, який вимірює світло, що відбивається чи проходить через сегмент тканини, на якому розміщений монітор.
  More Details
 • Фотоелектричний плетизмограф
  Модель 76604ADP
  Адаптер для фотоелектричного плетизмографа, модель 76604ADP, необхідний при використанні фотоелектричного плетизмографа для моделі LX5000-S, модель 76604A-5L, із системою поліграфа LX4000 / LX4000A.
  More Details
 • Модель 76879HM
  Модель 76879HM
  Головна навушна система для виявлення рухів жувального м'яза, The Masseter Headphone System - MHS, призначена для виявлення і реєстрації рухів жувального м'яза в області нижньої щелепи на етапі запису поліграм, вимірюючи активність мови, стискання зубів і інших щелепних дій.
  More Details
 • Нагнітач з манометром
  Модель 76506-6
  Нагнітач з манометром - це високоякісна модель для поліграфа LX6-S, яка для зручності вимірювання інтегрує в єдиний механізм наступні компоненти: металевий манометр, нагнітач, повітряний гвинтовий клапан, пластмасовий затискач, тонку гумову трубку та бронзовий з’єднувач.
  More Details
 • Нагнітач з манометром
  Модель 76506A-5
  Нагнітач з манометром для поліграфів LX5000-S і LX4000-S (із новим блоком збору даних LX4000B) інтегрує в єдиний механізм наступні компоненти: металевий манометр, нагнітач, повітряний гвинтовий клапан, пластмасовий затискач, тонку гумову трубку та з’єднувач. Поставляється в чорному футлярі.
  More Details
 • Пневмо-датчик черевного дихання
  Модель 76513A-T
  Пневмо-датчик 76513A-T призначений для поліграфів LX5000-S і LX4000-S (із новим блоком збору даних LX4000). Діаметр 1,9 см, довжина у вільному стані 20,32 см, довжина в розтягнутому стані 33,02 см. Цей пневмо-датчик укомплектований ланцюжком довжиною 116,84 см і тонкою гумовою трубочкою довжиною 213,36 см.
  More Details
 • Пневмо-датчик грудного дихання
  Модель 76513A-B
  Пневмо-датчик 76513A-B призначений для поліграфів LX5000-S і LX4000-S (із новим блоком збору даних LX4000). Діаметр 1,9 см, довжина у вільному стані 20,32 см, довжина в розтягнутому стані 33,02 см. Цей пневмо-датчик укомплектований ланцюжком довжиною 116,84 см і тонкою гумовою трубочкою довжиною 213,36 см.
  More Details
 • Пневмо-датчик черевного дихання
  Модель 76513-6T
  Пневмо-датчик дихання (срібний) - датчик тиску для вимірювання частоти дихання обстежуваного суб'єкта протягом перевірки на поліграфі. Даний пневмо-датчик поміщається навколо грудей суб'єкта і фіксується за допомогою ланцюжка для отримання точних вимірювань. Призначений для комп'ютерного поліграфа LX6-S.
  More Details
 • Пневмо-датчик грудного дихання
  Модель 76513-6B
  Пневмо-датчик дихання (синій) - датчик тиску для вимірювання частоти дихання обстежуваного суб'єкта протягом перевірки на поліграфі. Даний пневмо-датчик поміщається навколо грудей суб'єкта і фіксується за допомогою ланцюжка для отримання точних вимірювань. Призначений для комп'ютерного поліграфа LX6-S.
  More Details
 • Сенсор рухів тіла
  Модель 76879S
  Призначений для виявлення як найменших, так і значних рухів нижньої та верхньої частин тіла обстежуваної особи. Забезпечуючи графічний запис рухів обстежуваної на детекторі брехні людини, сенсор рухів тіла дозволяє поліграфологові зосереджуватися на проведенні обстеження, замість спостереження за рухами обстежуваної особи.
  More Details
 • Сенсори рухів рук
  Модель 76879A
  Сенсори рухів рук використовуються з поліграфами LX6-S, LX5000-S, LX4000-S, і призначені для виявлення рухів плечей, передпліч і кистів обстежуваної особи під час поліграфологічного тесту. Ці сенсори, у вигляді сенсорних сумок, кладуться на обидва підлокітники крісла, а руки обстежуваного лежать на сенсорних сумках.
  More Details
 • Сенсори рухів ступнів ніг
  Модель 76879F
  Дані сенсори використовуються з поліграфами LX6-S, LX5000-S, LX4000-S, і призначені для виявлення протидій шляхом здійснення рухів ступнями та пальцями ніг під час поліграфологічного тесту. Ці сенсори розміщуються на підлозі, попереду поліграфологічного крісла, а ступні обстежуваного знаходяться на сенсорах.
  More Details
 • Калібратор систем поліграфа
  Модель 76740LX
  Високоточний інструмент, розроблений для тестування операційної ефективності всіх марок і моделей детекторів брехні, в тому числі комп’ютерних поліграфів. Призначений для звірювання дихального, електродермального й кардіологічного компонентів детектора брехні зі стандартами виробника.
  More Details
 • Стандартна манжета
  Модель 76530-6
  Стандартна манжета для поліграфа LX6-S для вимірювання артеріального тиску усуває проблеми пов’язані зі слабким закріпленням манжети на руці обстежуваної на детекторі брехні особи та запобігає зміщенню манжети з плечової артерії протягом поліграфологічного тесту.
  More Details
 • Стандартна манжета
  Модель 76530A-5
  Стандартна манжета для поліграфів LX5000-S і LX4000-S (із новим блоком збору даних LX4000) усуває проблеми пов’язані зі слабким закріпленням манжети на руці обстежуваної на детекторі брехні особи та запобігає зміщенню манжети з плечової артерії протягом поліграфологічного тесту.
  More Details
 • Манжета для пальця
  Модель 76535A-5
  Ця легка й портативна поліграфологічна манжета для пальця розроблена з метою підвищення комфорту обстежуваної особи протягом перевірки на детекторі брехні, створюючи менше тиску. Використовується з поліграфами LX5000-S і LX4000-S (із новим блоком збору даних LX4000) як альтернатива стандартній манжеті руки. Продукує високоякісні, стійкі криві.
  More Details
 • Манжета для пальця
  Модель 76535-6
  Ця легка й портативна поліграфологічна манжета для пальця розроблена з метою підвищення комфорту обстежуваної особи протягом перевірки на детекторі брехні, створюючи менше тиску. Використовується з поліграфом LX6-S як альтернатива стандартній манжеті руки. Продукує високоякісні, дуже стійкі криві.
  More Details
 • Комплект необхідного приладдя
  Модель 76713A-5
  Цей комплект для поліграфів LX5000-S і LX4000-S (із блоком збору даних LX4000B) укомплектований для фахівців детектора брехні, котрі користуються електродами одноразового використання 76642D та електродами багаторазового використання 76642SP для реєстрації електродермальної активності.
  More Details
 • Цифрова відеокамера
  Модель LX-WEBCAM
  Програмне забезпечення LX дозволяє поліграфологові проводити відео/аудіо запис поліграфологічного обстеження на комп’ютер за допомогою цифрової відеокамери. Запис відео та аудіо синхронізований з поліграмою, а відеозаписи можуть програватись окремо.
  More Details
 • Пристрій сканування відбитку пальця/особистого підпису
  Модель LXSIGPRINT
  Пристрій сканування відбитку пальця/особистого підпису представляє собою високоякісний модуль електронного підпису з інтегрованим сканером відбитку пальця. Пристрій захоплює й вносить у пам’ять зображення особистого підпису та відбитку пальця.
  More Details
 • Пристрій сканування відбитку пальця/особистого підпису
  Модель 76642R
  Модель 76642R складається з 50 срібних/хлорид-срібних кнопкових електродів одноразового використання для реєстрації провідності шкіри осіб, які проходять перевірку на детекторі брехні. Дані електроди мають гелеве покриття, яке посилює прилипання й провідність.
  More Details
 • Пристрій сканування відбитку пальця/особистого підпису
  Модель 76640-6
  Електродний комплект ЕДА для комп'ютерного поліграфа LX6-S укомплектований електродним кабелем, електродами одноразового використання (50 шт), модель 76642R, і електродами багаторазового використання для реєстрації електродермальной активності.
  More Details
 • Електродний кабель
  Модель 76643A-5L
  76643A-5L для LX4000B і LX5000 поліграфних систем постачається з електродним комплектом 76640A-5L, що включає в себе електроди одноразового використання й електроди багаторазового використання з нержавіючої сталі для реєстрації електродермальної активності (ЕДА).
  More Details
 • Електродний комплект
  Модель 76640A-5L
  Електродний комплект для LX5000 і LX4000B поліграфних систем укомплектований електродним кабелем 76643A-5L, електродами одноразового використання 76642D (50 шт) та електродами багаторазового використання для реєстрації електродермальної активності 76642SP.
  More Details
 • Електроди багаторазового використання
  Модель 76640DP
  Пальцеві електроди для реєстрації електродермальної активності (ЕДА) багаторазового використання розроблені для максимальної ефективності та експлуатаційної надійності. Модель 76640DP складається із сполучного кабелю й пластинок, виготовлених із нержавіючої сталі.
  More Details
 • Електродний кабель
  Модель 76643SO
  Модель 76643SO постачається з пальцевими електродами багаторазового використання для реєстрації електродермальної активності (ЕДА), модель 76640SP, і набором електродів одноразового використання для реєстрації ЕДА, модель 76640SO.
  More Details
 • Модель 76640SP
  Пальцеві електроди багаторазового використання з кнопкою для реєстрації електродермальної активності (ЕДА) розроблені для максимальної ефективності та експлуатаційної надійності. Пластинки виготовлені з нержавіючої сталі й споряджені застіжкою на липучці.
  More Details
 • Електроди багаторазового використання
  Модель 76642SP
  Пальцеві електроди (2 шт) багаторазового використання з кнопкою для реєстрації електродермальної активності (ЕДА) представляють собою пластинки, виготовлені з нержавіючої сталі й споряджені застіжкою на липучці.
  More Details
 • Електроди одноразового використання
  Модель 76642D
  Цей комплект складається з 50 срібних/хлорид-срібних кнопкових електродів одноразового використання для реєстрації електродермальної активності (ЕДА) осіб, які проходять перевірку на детекторі брехні. Електроди мають гелеве покриття, яке підсилює прилипання й провідність.
  More Details
 • Електроди одноразового використнання з кабелем
  Модель 76640SO
  У цей набір входять з'єднувальний електродний кабель із кнопковими кріпленнями, модель 76643SO, і комплект електродів (ЕДА) одноразового використання (50 шт) для реєстрації електродермальної активності (ЕДА), модель 76642D.
  More Details
 • Електродний гель
  Модель 76246
  Цей багатоцільовий гель високої провідності призначений для срібних/хлорид-срібних електродів. Він не містить хлориду та не викликає алергічних реакцій в обстежуваних на детекторі брехні осіб. Його нерідіюча формула не подразнює й протистоїть розпаду під впливом температури тіла й солей.
  More Details
 • Портативное крісло
  Модель 76877P
  Це легке крісло з м’яким сидінням особливо практичне для поліграфологів, які проводять перевірки на детекторі брехні за межами своїх офісів. Дане поліграфологічне крісло легко складається й вільно вміщується в автомобілі при перевезенні. Висота й кут нахилу підлокітників крісла легко регулюються залежно від росту людини, яка проходить перевірку на детекторі брехні.
  More Details
 • Крісло з регульованими підлокітниками
  Модель 76870V
  Це поліграфологічне крісло відповідає всім ортопедичним стандартам якості, зручно підтримуючи все тіло обстежуваної особи та забезпечуючи його правильне положення під час перевірки. Завдяки оптимальній конструкції крісла, манжета, закріплена на руці суб’єкта, не торкається тіла, що максимізує отримання результату обстеження на детекторі брехні найвищої точності.
  More Details
 • Портативна валіза
  Модель LX-1050
  Портативна легка валіза чорного кольору, модель LX-1050, має багато відсіків і легко збереже повну комп'ютерну поліграфологічну систему разом із усіма аксесуарами. Ця валіза має підкріплені кути та м’які стіни для захисту ваших приладів під час подорожей.
  More Details
 • Валіза з колісним механізмом
  Модель LX-1050BP
  Поставляється стандартно разом з поліграфом LX6-S. Цей рюкзак з маркою Lafayette підходить для ноутбуків з екранами до 17 дюймів і включає в себе просторий файловий відсік, невелику кишеню на блискавці, дві кишені для пляшок з водою та інші відсіки.
  More Details
 • Мала валіза Pelican
  Модель LX-1060
  Ідеальний засіб для зберігання, транспортування й забезпечення захисту цінних предметів та обладнання. Цю міцну валізу практично неможливо зруйнувати. Крім того, вона герметична, захищена від попадання вологи й її якість абсолютно гарантована.
  More Details
 • Портативний термальний принтер
  Модель LX-1575*C
  Цей невеликий портативний принтер для комп’ютерних поліграфів використовує термічний папір LX-1575TCP (30,5 м) і LX-1575TPL (91,5 м) для друку відповідей, отриманих під час перевірки на детекторі брехні, лазерної якості й безперервних поліграм у режимі реального часу.
  More Details
 • Підставка для паперу і принтера
  Модель LX-1575PPH
  Ця металева підставка рекомендується для термального паперу, модель LX-1575TPL і портативного принтера, модель LX-1575*C. Підставка для паперу й принтера виготовляється компанією Lafayette Instrument Company в якості додаткового аксесуару до комп’ютерних поліграфів.
  More Details
 • Переносний мішечок
  Модель LX-4000P
  Цей чорний, компактний переносний мішечок із застібкою на липучці, прикрашений написом “Lafayette Instrument LX4000”, забезпечує повний захист блоку збору даних, модель LX4000. Він захищає блок збору даних від подряпин, ударів, пилу, інших частин і т.д.
  More Details
 • Переносний мішечок
  Модель LX-5000P
  Цей чорний, компактний переносний мішечок із застібкою на липучці, прикрашений написом “Lafayette Instrument LX5000”, забезпечує повний захист блоку збору даних, модель LX5000. Він захищає блок збору даних від подряпин, ударів, пилу, інших частин і т.д.
  More Details
 • Комплект кільцевих ущільнювачів
  Модель 76748O
  Комплект містить запасні гумові кільцеві ущільнювачі (20 шт) для з'єднувальних штирів розміщених на блоці збору даних комп’ютерних поліграфів. Ці ущільнювачі усувають витік повітря з блоку збору даних шляхом забезпечення щільного з'єднання поліграфологічних сенсорів.
  More Details
 • Ланцюжок-подовжувач для пневмо-датчиків грудного дихання
  Модель 76513BC
  Ланцюжок-подовжувач із нікельованої латуні для пневмо-датчиків грудного дихання довжиною 114,3 см рятує поліграфологів, коли вони тестують суб’єктів великого розміру. Цей гнучкий ланцюжок використовується зі всіма моделями пневматичних датчиків грудного дихання.
  More Details

Програмне забезпечення для поліграфа

 • Алгоритм обрахунку поліграм ASIT
  Модель LXASIT
  Lafayette Instrument Company (LIC) у співробітництві з Підготовчою академією наукового розслідування (ASIT), директором якої є Нейсан Гордон, працювала над щільним інтегруванням комп’ютерного алгоритму обрахунків ASIT для детекції брехні з програмним забезпеченням LX, модель LXSoftware, для комп’ютерних поліграфів LIC. Користуючись програмним забезпеченням LX, вимірювання довжини та величини сенсорної кривої здійснюється легко за допомогою поліграмного штангенциркуля програмного забезпечення LX.
  More Details
 • Програмне забезпечення для поліграфів серії LX
  Модель LXSOFTWARE
  Програмне забезпечення для поліграфів серії LX існує з 1994 року. Завдяки LXSOFTWARE, по гнучкості, точності, надійності, зручності й простоті використання комп'ютерні поліграфи LX4000-SW, LX5000-SW і LX6-S виробництва Lafayette Instrument Company не мають собі рівних у світі. На думку провідних поліграфологів світу, LXSOFTWARE найдосконаліше й передове програмне забезпечення на сучасному світовому поліграфологічному ринку.
  More Details
 • Алгоритм обрахунку поліграм Identifi
  Модель LXIDENTIFI
  Identifі реалізує обрахунок поліграм використовуючи трьохбальну чи семибальну систему. Поліграфолог може вибрати для аналізу значущі запитання для порівняння їх із більш слабкими суміжними порівняльними питаннями (Weaker Adjacent Comparison Questions) або попередніми порівняльними питаннями (Preceding Comparison Questions).
  More Details
 • Алгоритм обрахунку поліграм POLYSCORE
  Модель POLYSCORE
  POLYSCORE розроблене Лабораторією прикладної фізики (APL) Університету Джона Хопкінса, застосовується для комп’ютерної обробки даних, отриманих у ході перевірок на детекторі брехні. POLYSCORE реалізує алгоритм аналізу фізіологічної інформації на основі методу статистичних порівнянь. Згідно даних APL цей алгоритм забезпечує вірогідність інтерпретації до 95%.
  More Details
 • Алгоритм обрахунку поліграм QuESt
  Модель LXQUEST
  QuESt дозволяє поліграфологу аналізувати поліграми, визначаючи правду чи брехню без допомоги комп’ютера. QuESt графічно демонструє відносну силу реакцій обстежуваної на поліграфі особи на стовпчиковій діаграмі з кольоровим кодуванням. Це програмне забезпечення аналізує будь-який формат запитань і дозволяє фахівцю детектора брехні вибрати довільні частини поліграм для перегляду будь-якого часу аналізу.
  More Details
 • Алгоритм обрахунку поліграм OSS-3
  Модель OSS-3
  На думку провідних світових експертів, OSS-3 є найдосконалішим у світі комп'ютерним поліграфологічним алгоритмом обрахунку поліграм. Алгоритм OSS-3 був розроблений з метою забезпечення робастної, широко вживаної, документально доведеної й математично обгрунтованої комп'ютерної моделі обрахунку поліграм.
  More Details

Гарантія виробника

Lafayette Instrument Company надає трирічну гарантію на кожний новий блок збору даних поліграфа і річну гарантію на всі частини й компоненти комп'ютерних поліграфів, придбаних у компанії AРГО-А, якщо виявлена несправність була викликана використанням неякісних матеріалів або порушенням технології виробництва. Це означає, що будь-яка деталь детектора брехні, що вийшла з ладу внаслідок дефекту матеріалу або виготовлення, буде безкоштовно відремонтована або замінена (на розсуд Lafayette Instrument Company) протягом гарантійного терміну.

Гарантійний строк на відремонтований і старий поліграф та поліграфологічне обладнання Lafayette Instrument Company, придбане в компанії AРГО-А (Київ, Україна), складає 90 днів. Ця гарантія не надається на детектор брехні й аксесуари, пошкоджені шляхом здійснення змін користувачем, неправильного використання, недбалості, поганого поводження або звичайного зносу.

Lafayette Instrument Company не несе відповідальність за випадкові або закономірні пошкодження детектора брехні й аксесуарів. У разі виникнення проблем, звертайтеся до нашого офісу для отримання дозволу на повернення блоку збору даних і всіх частин та компонентів поліграфа.

Експортна ліцензія

Для вивезення поліграфів (детекторів брехні) зі США в країни колишнього СРСР (за винятком Латвії, Литви, Естонії) потрібна експортна ліцензія Міністерства торгівлі США. Вільне вивезення поліграфів зі США в ці країни є протизаконним. Зверніться до нас за необхідною ліцензійною анкетою, і ми допоможемо Вам її заповнити. Отримання експортної ліцензії для вивезення детектора брехні зі США є простою й стандартною процедурою. Вам потрібно лише заповнити анкету, а AРГО-А й Lafayette Instrument Company подбають про решту.